Задать город Желтые Воды по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Приключения Буратино в Желтых Водах

Приключения Буратино

Желтые Воды, 08 апреля 2017 г, 16:00
ДЦНТКиД ГП ВостГОК ДЦНТКиД ГП ВостГОК
ул. Горького, 2
Желтые Воды
+380445905555
Продажа закрыта
Ця вистава – мюзикл, створений  на замовлення нашого театру відомим українським композитором Олександром Білашем за казкою Олексія Толстого „Золотий ключик, або Пригоди Буратіно”. Вистава є визитівкою нашого театру і всегда проходить аншлагово.  Мовою музики, танцю і яскравого театрального дійства вистава розповість про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса та його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла. Мюзикл виконується українською мовою. Тривалість вистави – 1 год. 40 хв.


Заказать и купить билеты на Приключения Буратино можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Приключения Буратино в Желтых Водах состоится 08 апреля 2017 г, 16:00, ДЦНТКиД ГП ВостГОК.

Ця вистава – мюзикл, створений  на замовлення нашого театру відомим українським композитором Олександром Білашем за казкою Олексія Толстого „Золотий ключик, або Пригоди Буратіно”. Вистава є визитівкою нашого театру і всегда проходить аншлагово.  Мовою музики, танцю і яскравого театрального дійства вистава розповість про веселі пригоди дерев’яного хлопчиська, про страшного Карабаса-Барабаса та його ляльок, про те, що знайшли Буратіно та його друзі за дверцятами у комірчині тата Карла.

Мюзикл виконується українською мовою.

Тривалість вистави – 1 год. 40 хв.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber